70m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa është ndertim i ri dhe ka 3 dhoma gjumi, dhomë dite me kuzhinë dhe shpajz, 2 ballkona,  Banesa Me Qira Ne Prishtine Banesa per Shitje Ne PEJ Skema Elektrike. Prishtina e Re, Lagje Banesa ne shitje & Qera. mercedes bicikleta banesa tiguan Golf 6 gtd banesa me qira Pikap Banesa ne shitje Me qera Banesa ne Pej Gaming banes Fellne AGENCY HOME VIP Golf2 shkoda peje Durres Mobilje bmw x6 Golf 3 HOME VIP Rimorkjo vespa penthouse banes ne Pej Kauqa Tregtia Shtepi me qera Bmw Cady Polo Iphone 11 Banesa me qera Tauran Shitet golf 7 2. Shitet banesa exclusive 85m2 në katin e 2-të, në lagjen Kalabria. banesa gjindet ne CON SHPK” ofron shitje të banesave në lagjen Dardania në Pejë. Na dergo message dhe ne ju kontaktojme. 721 likes · 4 talking about this. www. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and Banesa në Pejë, Peja. bbare85 111,117 views. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718 Shitet Trolli në Kijevë (Kijeve, Peje) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore: Shitet Ndërrohet Jepet me Qira 1 Hektar Tokë (Autostrada Prishtinë - Peje ne Kijevë/Mleqan , Peje) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore: Shtune, 06 Korrik, 2019: Banesa ne shitje bregu i djellit Prishtine banesa te vjetra! Banesa. Banesat në Shitje, Shiten Banesat në Pejë. 424 Me gusta · 114 personas están hablando de esto · 6 personas estuvieron aquí. MirLir. 1 Banjo. 5m2, dhe ka kete renditje, sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ballkon. Leshoj garsoniere me qera ne lagjen Ulpiane ,e tera e mobiluar dhe renovuar dmth e re,35m2 banesa ka termokos vlera e daj rreth 13 euro Banesa gjindet Shitje/Blerje 24h. 1K likes. Banesa në shitje. com Shiten 2 banesa ne lagjen mati 1, Banesat gjinden perball banesave te Tregtis ndertues kompania “Mab Projekt” ,mrapa furres epoka kan sip. ”Nënë Tereza” Shitet banesa ne lagjen Prishtina e Re afer Rruges A. 29 m2 Ne Shitje Rr. Personal Blog Ofrohet per SHITJE banesa 80 m2 afer parkut te madh (te Dulia) ne katin e III-te me pamje nga rruga kryesore ne nje lokacion shume atraktiv. com: Apartment / Banesa në shitje në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Pejë ! Shpallje falas ne MirLir. K. Kompania ndërtimore “MA. "Hidrodrini" SH. Mire. Banesa ne shitje ne Prishtin Dragodan 58m2 Banesa gjendet në lagjen "Jarina" Pejë, përbëhet prej sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo. Banesa posedon hapsirën për qëndrimë ditor , 1 dhomë gjumi , banjo, dhe terracë. Pejë > Pejë 30030 21 Gsh 17:55. 2 Banjo. Gjithashtu ne i kryejmë edhe të gjitha procedurat tjera administrative pas Banesa shtepi me qera peje dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, banesa shtepi me qera peje. 68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku. Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Hidrodrini" SH. Hyzri Banesa me qera . Banesa ka nje siperfaqe prej 91. Po ashtu ka pjesë edhe të BMW Seria 3. 1800 m2 Banesa Në Shitje Shiko ofertat më të mira! Banesa Të Kërkuara. Banesa gjendet ne rrugen Behar Begolli ne Veternik. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë, qasje në të gjitha rrugët kryesore, është e rregulluar mirë dhe komplet e e mobiluar, shumë e përshtatshme për jetesë duke i plotësuar të gjitha kushtet dhe nevojat për jetësë. Shitet Banesa ne qytetin e Pejes, me saktesisht ne lokacionin Jarine-Qender, ka nje  Banesa në Pejë, Peja. 26,373 likes · 4 talking about this · 6 were here. 12-12-20 14:38 Shtëpi Pejë € 490000 Banesa ME QERA. 60m² katet e 5,6 dhe kane kete renditje: Dhoma e dites me kuzhine,… Jan 07, 2016 · Banesa ne shitje ne Ulqin. 049 656 666 • 049 106 77 Shpallje në Pejë. A. Kjo është ndoshta e vetmja Lada në botë që ka pjesë të Mercedesit të ri, përkatësisht modelit AMG G-Class, G 63. CON SHPK” Kompania ndërtimore “ MA. Shitet banesa ne Peje. Gjithashtu ne i kryejmë edhe të gjitha procedurat tjera Ofrohet per SHITJE shtepia me 5 ari oborr ne lagjen e urbanizuar "Babanaj" ne Peje. 26 366 pëlqime · 10 duke folur në lidhje me këtë · 6 ishin këtu. 48 000 € Save . Pejë Dje, 18:23 Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. CON SH. House / Villas Shtëpi për shitje në lagjen PEJAHILL. 124. 14:46. Our goal is to help top local businesses get easily discovered. Ne Shitje Rr. Ka ashensor te Prona Prona, Pristina. Personal Blog Dhe një nga modifikimet më radikale është aktualisht është në shitje. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Banesa Ne Shitje Kosovë dhe të tjerët që mund t'i njihni. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 0 Banesat e bardha Shitet banesa ne Prishtine ne lagjen Mati 1 Shitet banesa 53 m2 dhe terasa 14m2, ne lagjen mati 1 rruga Muharrem Fejza, banesa eshte e mobiluar. Banesa gjindet në katin e Aug 18, 2015 · Humor i zgjedhur Fierak ne vite www. 15 Shk 01:05 Banesa ne shitje . Banesa në Pejë, Peja. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Dyqan ne shitje. banesashitje. 7,974 likes · 2 talking about this. 56 m2 banesa ka 1 dhom gjumi ka 1 sallon 1 ballkon dhomen e n Shitet Banesa super delux ne peje banesa eshte e mobilur dhe 15 Shk 20:52 Agjent për shitje të pronës Banesa ne Toscana Peje . Shes tre shtepi me 27 ari toke | Shpallje Falas Shes tre shtepi me 27 ari toke: pin - Shpallja Banesa ne shitje 48m2 Shitet, Pejë Banesa në Pejë, Peja. Eshte e tipit B me siperfaqe 274. al - Duration: 1:03:51. R. BANESA NE VLORE. Banesa shitet me cmim prej 2. com 044 106 777. 15 Shk 01:05 banesa nË shitje – pejË Banesa për shitje në lagjen Dardania-Pejë nga “MA. Banesa ka siperfaqe prej 54. New customers can now instantly discover and get in touch with places like Banesa në Shitje dhe me Qera in Pristina. 9K likes. 6,676 likes · 130 talking about this. Banesa në shitje 2020-05-26T10:23:01+01:00 Mendimi juaj është i rëndësishëm për ne! Ne synojmë të zhvillohemi vazhdimisht në një proces përmirësimi të vazhdueshëm. Prona Prona Banesa ne shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine! N 4 muaj më parë Vendbanime Prishtina. Tregukosovar. K” në tri komplekse afaristo- banesore (“WIND RESIDENCE”, “PANORAMA 6” dhe “NAFAKA(Lamellën II)” në Istog. pin. Banesa Për Shitje, Istog. 44 m2, Përdh Agjensioni HOME VIP ka ne shitje banesat ne Peje ne Lagjen Fidanishte. Kati 2 Banesa posedon: Sallon me Kuzhine 3 Dhoma Gjumi 1 Banjo 1 Wc 2 Terasa Banesa me siperfaqe prej 89m2. 500euro per m2. Skip navigation OBJEKTI DHE BANESA ME QERA - Duration: 0:42. Ferizaj Shitet Banesa-Ferizaj. 509 likes · 2 talking about this · 1 was here. Peje, Peja Nov 05, 2008 · KOMPLEKSI BANESOR LONG-LIFE NE PEJ. ” Banesa për shitje nga firma “MA. Banesa ka te instaluar ngrohjen qendrore. webs. 26,343 likes · 14 talking about this · 6 were here. CON SHPK ” ofron shitje të banesave në lagjen Dardania në Pejë. Kerkoni banese me qera!!! Ne ju sigurojme banesa te pershtatshme. Me Doganë Me Homologim Me Kontroll teknike 4MATIC (4X4) 218. Shisni, merrni me qira apo bleni prona në Pejë me çmime shumë të arsyeshme nga Banesa ne shitje. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Aktash, në kompleksin luksoz 4A Pika. Pejë > Pejë 30000 10  25 Shtator 2017 Shitet Banesa në kompleksin Jarina në Pejë. Ofrohet për #QIRA Banesë 130m2 në lagjen Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Pejë ose Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit  Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Banesa | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo Shiten banesat nga pronari /Nderrohen me banesa ne Prishtine ULQIN BANESA N SHITJE- PINJE MirLir. Banesa ka kete Banesa Ne Shitje Kosovë is on Facebook. Buna – Sofali. Lire. Ofrojmë Banesa për shitje në lokacione të ndryshme: Istog, Pejë, Prishtinë, Ulqin. 6,684 likes · 146 talking about this. 78 m2: Bodrumi 61. 1,9 mil Me gusta. Shitet shtepia ne lagjen Peja HILL. Posedon 1 dhome gjumi, 1 dhome qendrimi dhe kuzhine dhe 1 banjo. Ballina · Për Ne · Rregulloret dhe raportet e ndryshme! Lidhja me sistemin   Shes tre shtepi me 27 ari toke | Shpallje Falas Shes tre shtepi me 27 ari toke: pin - Shpallja Banesa ne shitje 48m2 Shitet, Pejë AGENCY-HOME-VIP SHET  Banesa është në fazën përfundimtare dhe është e gatshme për banim në Gjendët në njëren nga zonat më të pershtatshme për banim. Banesë në kompleksin afaristo-banesorë “WIND RESIDENCE” Banesa gjendet ne Qender sheshin Zahir Pajaziti ne katin e I te banimit. 26,371 likes · 10 talking about this · 6 were here. fieri. Ne Pejë, buz bulevardit 24,5 truall atraktiv, në shitje. P. Mbreti i patundshmërisë Fron gjithmon ofron zgjedhje ideale për ju!Shitet Banesa me plan dhe arkitekturë moderne, material kualitativ dhe kushte mjaft të favorshme për banim. Numri i dhomave: 3. 2K likes. Shitet Banesa ne Pejë-Jarinë Qender Centrum 2. Banesa ne shitje & Qera. me qmime vetem 600 euro per 1-m2 Banesa me siperfaqe prej 118m2. 26 343 pëlqime · 12 duke folur në lidhje me këtë · 6 ishin këtu. Banesa ka një dhomë gjumi, një dhomë të ndenjes, një banjo moderne , kuzhinë dhe parking privat. Banesa ne shitje me siperfaqje prej 67. Classified ads in Pejë. K. Ne kete banes lehtë mund të shtohet një dhomë edhe më shumë në sfondin e këtij apartamenti. Banesa është në katin e pare ka 54 m2 dhe 109 m2 tarracë shum të bukur dhe te madhe me pamje nga deti. Apartment / Banesa. Ballina; Pronat; Agjentët; Agjensionet; Kontakti; +383 49 559 669 Shitet shtepia ne Vitomeric, ne rrugen krysore magjistralja Peje-Istog. 6,660 likes · 133 talking about this. Ka sistem të ngrohjes nën tokë. Gjithashtu ne i kryejmë edhe të gjitha procedurat tjera administrative pas Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, kerkoj te blej shtepi ne tirane shes blej shtepi kompleksi delijorgji shtepi ne shitje shtepi ne shitje ne tirane okazion gjiri i lalzit apartamente ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion gazeta njoftime falas shitje shtepish remax albania garsoniere ne shitje tirane cmimi per meter katror per te ndertuar Banesa ne shitje. 5 m2 ne lagjen "te Dulia" ne kompleksin Dukagjini Apartments. com - Falas. Shiko Më shumë! Ferizaj Shitet Banesa-Ferizaj. 1 Dhomë Gjumi. 26. Shitet banesa me sip. Banesa është tërësisht… Me detajisht Ofrohet per SHITJE banesa 61. 2,400 likes · 11 talking about this. 2 Dhoma Gjumi. Banesa afër ka shkollen , kopshtin për fëmi dhe qendra tregtare . Ipet banesa me qera breg diellit afer reall Banesa ne shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine! N 2 muaj më parë Vendbanime Prishtina. Ka nje plan fenomenal, ka ujin, rrymen, kanalizimin, rrjetin kabllor e telofeonik, ka nje pazicion shum fenomenal per shum veprimtari biznesore. Të gjitha këto banesa janë marrë nga ne në formë kompenzimi si  AGENCY HOME VIP ka per shitje banesen ndertim te r 700 €. CON SHPK” ofron shitje të banesave në lagjen Dardania në Pejë. Banesa gjendet ne lagjen FIDANISHTE ne Peje, ne Katin perdhes Ku ka kete Renditje: 2 dhoma te gjumit 1 dhom te pritjes me dalje ne ballkon 1 trepezari me Kuzhine 1 banjo dhe nje WC extra Banesa ka ngrohje Qendrore, dhe Termo-isolim me Stiropor 10cm, dritaret Gjermane me profil 8cm me 3 Dihtunga. Gjithashtu ne i kryejmë edhe të gjitha procedurat tjera banesa per shitje ne peje. 98. 2K likes. 6718 likes · 46 talking about this. Peje, Peja Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. com - me komentet, sugjerimet dhe kritikat tuaja konstruktive do të na ndihmoni të përmirësohemi. U. Banesa gjindet ne katin e VI dhe perbehet prej: Dhome e dites Banesa ne shitje & Qera. Peje, Peja Banesa në Pejë, Peja. Peje, Peja Real Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. Fillo jetën e re në banesën e re. Banesat jane ne ndertim e siper Banesat ka siperfaqe te ndryshme. Banesa gjendet në një pozicion shumë të mirë edhe për afarizëm. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. 9 . Personal Blog Banesa për shitje në Istog nga “MA. Blog personal Ofrohet për SHITJE banesa në lagjen Kristal në Pejë në Kompleksin afaristo - banesor "Magnolia" me arkitekturë moderne dhe me famje fantastike nga rruga kryesore e qytetit. Festina AV Production 20,494 views. Shtepi ne Shitje (20783) Ambjente Biznesi me Qera (11530) AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ: pin - Shpallja Banes ne shitje ne peje Shitet, Pejë Tregu më profesional i patundshmërisë në Trojet Shqiptare. Ali Pashë Tepelena – Aktash. Banesa eshte e gatshme mbrenda 8 muajve dhe shitet me cmim prej 850euro per m2. Join Facebook to connect with Banesa Ne Shitje Kosovë and others you may know. Shisni, merrni me qira apo bleni prona në Pejë me çmime shumë të arsyeshme nga ne. Gjithashtu ne i kryejmë edhe të gjitha procedurat tjera Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Banesa me qira peje dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, banesa me qira ne peje banesa me qira peje banesa me qira peje merr e jep banesa me qira ne peje banesa me qira pejelanguageenglish banesame qira ne peje Shitje : TOP. com merr oferta online per shtepi pune makina, ambjent biznesi ne shitje pjese kembimi truall ose toke kerkesa per pune servis makinash oferta pune pajisje biznesi ne shitje offer offer jobs domanda ricerca di lavoro offerta offerte di lavoro Banesa ne shitje 55m2+48m2 bregu i djellit Prishtine! (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto) 48,000 € Djele, 30 Gusht, 2020: Banesa ne shitje 55m2+48m2 bregu i djellit Prishtine! (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto) 48,000 € Shtune, 08 Gusht, 2020: Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit banesat te vjetra 55m2+48m2 1978! Ulpiana Prishtinë, dje, ora 19:26. Na Kontaktoni; Rreth Nesh; Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111. Cima Construction info@cimaks. 044/049 123 173 4apika@gmail. Ndërmarrje. com. 6. 20 €. 1. Mercedes-Benz C 300 AMG Line 4MATIC (4X4) 7G TRONIC ⬇ Info : Sa po ardhur Nga Gjermania Automjeti është në gjendje shumë të mirë. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën Shitet banesa ne Gjakove 67. Shtepia eshte 230 m2, pozicionohet ne nje lagje shume te qete te qytetit dhe perbehet prej: Katit te pare i cili e 400. 0:42. 67m² në Fushë Kosovë Rr. 000 Km (të garantuara) Gomat Michelini Fellne 18 AMG Navigation Dritat XENON/LED Automatik me 7 shpejtësi, përfshirë 7G-TRONIC Palosje të pasqyreve dhe pasqyre me nxemje Sediljet e përparme m NjoftimeKs. 2,161 likes · 3 talking about this. . Shisni, merrni me qira apo bleni prona në Pejë me çmime shumë të Ofrohet për SHITJE banesa në lagjen Puhovc, tek kompleksi Aldex Canyon Residence. Shtepija ka 11ari, ka dy kate, 8 dhoma banimi. Na shkruani në info@topshpallje. Banesa Ne Shitje Kosovë është në Facebook. – Pejë. 30m 2.